Kvasar Reality s.r.o.

Prodejte líp, za víc a bezpečně

Nejnovější články

Hypotéky za 3 % i více. Kam až porostou sazby?
25. 11. 2021
Hypotéky za 3 % i více. Kam až porostou sazby?

Zatímco v červenci a srpnu se hypoteční úvěry poskytovaly se sazbou okolo 2 %, podzimní měsíce přináší citelné zdražení. Přesto zájem o hypoteční úvěry neklesá, banky hlásí rekordní měsíce. Ke konci roku by se objem poskytnutých hypoték mohl pohybovat okolo 400 miliard.

Celý článek
Kolik let budete pracovat na pořízení bytu?
29. 09. 2021
Kolik let budete pracovat na pořízení bytu?

Pořízení bytu je nákladnou investicí zejména v posledních letech. Ceny nemovitostí rostou v Evropě i ve světě. Zajímavým ukazatelem je cena za m2 bytu v porovnání s průměrnou výší platu v dané zemi. Ve které evropské zemi je bydlení nejméně dostupné?

Celý článek

O mně

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Vytvářím Home Staging, dělám videoprohlídky, stránku nemovitosti, plachty k prodeji každého bytu, pracuji na sociálních sítích a na internetu, mám databázy klientů... vše s jasným cílem. Prodat Vaši nemovitost k Vaší plné spokojenosti, jako desítkám klientů před Vámi.

7
let zkušeností v oboru
100+
klientů
64
realizovaných transakcí

Potřebujete rychlou radu?

Reference

 • “Nemůžu dostatečně vynachválit p. Welsera za jeho služby. Přijela jsem o víkendu z Plzně se podívat na byt p. Welsera a ihned v pondělí jsme již na katastr vkládali kupní smlouvu na garsonku na Hlavní ul. 19 v Aši. Jsem ráda za bleskový servis a během 3 dnů ho pronajal. Měl databázi poptávajících klientů. A proto nebyl problém si ze 3 zájemců vybrat paní, která mi vyhovovala na pronájem. Byt před prodejem se svým týmem zrenovovali (nová kuch. linka, podlahy, zdi a osvětlení), dokonce zařídili i nový nábytek z Möbelixu. Bála jsem se, protože to je můj první byt, ale doporučím ho všem známým v Plzni pro nákup bytu v Aši. Vladimíra Vovsová, Plzeň”
  Vladimíra Vovsová, Plzeň
 • “Protože jsem z Prahy a svůj první byt k pronájmu jsem kupoval v Aši, rozhodl jsem se vyzkoušet služeb p. Welsera ohledně pronájmu zakoupeného bytu v ul. Petra Bezruče 43 v Aši. Jsem velice spokojen, i když najít spolehlivého nájemníka trvalo 2 měsíce. Ale jsem již bez starostí. O správu se stará dál p. Welser. Rozhodl jsem se na základě referencí klientů předemnou. Celý byt mi připravil k pronájmu a komplet zařídil v barevném odstínu. Matěj Chalupa, Praha”
  Matěj Chalupa, Praha
 • “Děkuji moc firmě Kvasar reality, že mi umožnila stát se hrdým majitelem překrásného bytu 2+1 v Palackého ul. 3 v Aši. Byt je již bez dalších investic a koupil jsem si ho jako moje první vlastní bydlení. S paní jsme šťastní a hned jsme se nastěhovali. Všechny formality oběhal za nás p. Welser. I přepis energií zařídil elektronicky. Proto vřele doporučuji. Dani Josef, Habartov”
  Dani Josef, Habartov
 • “Vřelé díky p. Welserovi za prodej mého bytu 2+1 v Aši v Palackého ul. 3. Do 3 měsíců našel kupce a postaral se i o celý servis s tím, že za náma přijel do Prahy na podpis smluv a zavkladování do katastru. Vybrala jsem si ho na doporučení místních lidí z Palackého ul. v Aši. Ti o něm slyšeli a doporučili mi ho. Ivana Matějková, Praha”
  Ivana Matějková, Praha
 • “Chci poděkovat p. Welserovi za perfektní správu mých bytů, které jsem od něj v Aši koupil - Smetanova 8 a Kamenná 26 v Aši. Řádně a včas vybere nájem a pošle mi ho. Byty průběžně navštíví, zda nájemníci něco nepotřebují apod. Následně mi pronajímá i další byt v Resslově ul. v Aši. Při ukončení nájmů byty připraví pro další klienty službou Home Staging, viz. foto Resslova ul. 3 v Aši. Václav Bubla, Karlovy Vary”
  Václav Bubla, Karlovy Vary
 • “Jsem profi stavebník a proto hned poznám odborníky z oboru reality. Rozhodl jsem se vyzkoušet služeb p. Welsera na doporučení manželky, která koupila u něj byt 2+1 v Palackého ul. 13. Byl jsem nad očekávání překvapen rychlostí a profesionalitou. Během hodiny mi při posezení u kávy vyřídil formality a hned jsme to po platbě zanesli na katastr do Chebu. Následně jsme se domluvili na správě bytu v Dlouhé ul. 30 v Aši, který mi do 2 týdnů pronajal. Samozřejmě, že nájemníky pečlivě prověřil a nevzal hned prvního co měl peníze. Proto jsem bez starostí. Jaroslav Plesník”
  Jaroslav Plesník
 • “Jsem laik a proto jsem se na doporučení kolegu z práce rozhodl koupit si byt přes realitní kancelář. U p. Welsera jsem měl perfektní servis a líbilo se mi, že mi počkal i 2 týdny na vyřízení osobních potvrzení pro účely hypotéky. Proto jsem šťastný, že mám svůj první byt. Moc děkuji za sebe i za manželku. Paní se líbila pěkná výzdoba v bytě. Podzemský Tomáš, Anglická 14, Aš”
  Podzemský Tomáš
 • “Opětovné díky p. Welserovi. Jak jsme slíbili, koupili jsme další 2 byty, v Kamenné ul. 26 a v Palackého ul. 22 v Aši. Byly jsme nadmíru spokojeni a všude doporučujeme Kvasar reality. Líbilo se nám, jak nam zdlouhavý proces 2 měsíce zařizování hypotéky a následné podepisování smlouvy na dálku ulehčoval svou trpělivostí. Dnes jsme šťastní majitelé 2 investičních bytů v Aši. Byty jsme mu ponechali v následné správě jako správci naších bytů v Aši. Bucek, Doležalová, Wien, Rakousko”
  Bucek, Doležalová
 • “Jsem rodačka z Aše, ale nežiju tam. Proto jsem se na doporučení rozhodla využít služeb Kvasar reality. Koupila jsem prostřednictvím p. Welsera byt 2+1 v Palackého ul. 13. Vyhověl mému přání a nechal mi vyměnit starou kuchyňskou linku za novou. Sama na dálku bych nezařídila. Samozřejmě byl k tomu i plný právní servis ohledně placení. Proto vřelé díky p. Welserovi. Mgr. Zdeňka Plesníková”
  Mgr. Zdeňka Plesníková
 • “Při nákupu bytu v Aši v Sadové ulici 14 od p. Welsera z Kvasar reality jsem byl velice spokojen. Provedl mě všemi stupni nákupu bytu a měl jsem k němu důvěru. Děkuji mu a doporučuji. Josef Bobok, Sadová ul. 14, Aš”
  Josef Bobok
Všechny reference

Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů