O mně

Podnikám v realitách a moje práce mě baví. Moje motto je „Dělám své klienty bohatými a tvořím jim pasívní příjem"

Neváhejte se proto obrátit hned na mně s prodejem Vašeho bytu v Aši, který nabízím za vyšší cenu investorům, než kolik nabízí místní lidé.

Co pro svoje klienty dělám:

  • Přípravu podkladů k nákupu, prodeji nebo pronájmu
  • Nafocení nemovitosti
  • Stránku nemovitosti
  • Reklamu na sociálních sítích
  • Plachtu k prodeji pro každý byt a inzerci
  • Prověrku lokality, ulice, domu
  • Foto Staging - Bezplatnou přípravu k prodeji nebo k pronájmu bytu – úklid bytu, vymalování, příprava interiéru. Po dohodě s klientem i pokládka nové plovoucí podlahy, výměna kuchyňské linky, výměna osvětlení v bytě apod. Potom vypadá byt lépe na fotkách a obratem se pronajme, nebo rychle prodá.
  • Interiér dolaďuji zakoupením nového drobného vybavení, např. do kuchyně, do koupelny, do pokojů.
  • Zajišťuji „PENB“, úvěry, mám ve svém týmu lidi, na které je spolehnutí – advokáti, exekutoři, zedníky na drobné práce, truhláře, pomocníky na stěhování, montáž nábytku atd. Vše je výsledkem týmové práce.

Profesně:

Od roku 2009 pracuji v realitách a od roku 2014 jsem se rozhodl jít vlastní cestou a pracovat sám za sebe. Založil jsem si vlastní realitní kancelář Kvasar reality s.r.o. a tím se oddělil od obyčejných realitek, kterých je všude dost a lakají lidi na nesmyslné prodejní ceny a exklizivitu. Nepatřím do žádné sítě a tudíž nemusím plnit kvóty lží a náběrů, jinak ty makléře vyhodí. Takto nepracuju.

Díky 14 letým zkušenostem s obchodováním v realitách v Aši, pomáhám klientům s bezpečným nákupem, prodejem a pronájmem nemovitostí. Specializuji se pouze na Aš a okolí.

Měl jsem perfektní učitele v práci, zkušené kolegy a jednatelé firem, jak v realitních kancelářích, tak i na straně klientů, majitelů firem, kteří investovali v realitách. Dále dva právníky, odhadce nemovitostí, bankéře a následně i exekutory z celé ČR.

Exekutoři jsou v poslední době velmi cenní partneři při vyklizení bytu od předešlého majitele nebo od problémového nájemníka. Náklady nese dlužník. Potkal jsem mnoho realitních investorů, se kterými jsme doposud dobří kolegové v branži.

Vzdělávám se v oboru, sledují nové předpisy a zákony, čtu odborné publikace a sleduji speciální TV pro makléře. Jsem taky pojištěn na odpovědnost podle nového zákona o realitním zprostředkování.


Kontakt: tel. 776 320 522
email: antonw@seznam.cz

datová schránka: cegbvev

 

Kvasar Reality s.r.o.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů