Reference

Chtěli bychom poděkovat firmě pana Welsera za zprostředkování prodeje našeho bytu v Aši. Preferujeme převážně firmy z Aše a tak p.Welser byla jasná volba. Ať jsme četli o tomto pánovi i špatné reference, za nás palec nahoru. To co bylo domluveno - klaplo, ochotný, vstřícný, s klidem doporučujeme. Manželé Nushartovi

Manželé Nushartovi

Dobry den,chci srdečňe poděkovat p. Welseru za hezkou spolupraci,u p. Welsera jseme koupily hezký byt na ul. Palackého 6 v Aši. Vše proběhlo dle předešlých domluv. Samozřejmostí u p. Welsera je, že se postará o všechny záležitosti ohledně přepisu nemovitosti a tím Vám ušetří mnoho času. Doporučuji! Kvasar reality s.r.o. od p. Welsera můžu jedině doporučit. Manželé Fedincovi.

Erika Fedinec

Citace referenci: Dobrý den, tímto bych Vám chtěl poděkovat za zprostředkování koupě bytu v Mikulášské ulici. Vše proběhlo naprosto bez problémů a v pořádku. Děkuji také za rychlou přípravu všech potřebných dokumentů jak pro banku tak katastr nemovitostí. Určitě Vás rád doporučím dále. S pozdravem a přáním hezkého dne, Mařík

Mařík Antonín, Kupující 3+1+L, Mikulášská 10, Aš

S panem Welserem spolupracuji již několik let. Za tu dobu jsme zobchodovali několik nemovitostí , s to s úsměvem na tváři a k mojí naprosté spokojenosti. Vždy platilo, co bylo dohodnuto, takže nebylo nutné řešit žádný problém. Vítám a těším se na budoucí spolupráci, neboť pan Welser trh s nemovitostmi v Aši dobře zná. Ing. Iva Lavičková, soudní znalec V Božetíně dne 11.3.2021

Ing.Iva LAVIČKOVÁ Soudní znalec v oboru Ekonomika, odvětví Ceny a odhady, se zvláštní specializací Oceňování nemovitostí

Reference se svolením kupujících: Od p. Welsera jsme koupili byt 2+1 v Aši, jednání bylo férové a vřelé. Máme dojem že se v oboru, jeho náležitostech a v lokalitě Aš vyzná. Neslibuje nemožné a nebalamutí lidi. Práce ho baví. Samozřejmostí je u něj vyřešení formalit a poradí co a jak dál s bytem. Do bytu zvládne sehnat nájemníky a postarat se i o následnou správu. Můžeme jen doporučit. Bucek, Doležalová

Bucek, Doležalová

Od p. Welsera jsem koupil druhý byt ( Palackého 4 a P. Bezruče 35 ), v obou případech proběhlo vše dle předešlých domluv a hlavně rychle. Samozřejmostí u p. Welsera je že se postará o všechny záležitosti ohledně přepisu nemovitosti a tím Vám ušetří mnoho času. Doporučuji!

Říha Martin

"Kvasar reality a p. Welsera mohu jen doporučit. Vše proběhlo bleskově, domluva byla korektní, férová a ze strany p. Welsera velmi vstřícná. Zajistil papírování spojené s koupí investičního bytu a zároveň se postaral i o jeho následný pronájem. Takové komplexní služby mohu jen doporučit a určitě jsem nezůstal jen u jednoho bytu."

Václav Bubla

19.5.2020 jsem si rezervoval byt a dnes 25.05.2020 ho zaplatil. Je to můj vysněný první byt. Chci srdečně poděkovat panu Welserovi z Kvasar reality za královské realitní služby a medvědí službu. Tak se prodávají byty do měsíce a ne pohádky z říše divů o bytě za milion na internetě. Do týdne jsem si vyřídil úvěr na byt a za jeden den 25.05.2020 se vyplatil úvěr bance prodejce, vytvořila KS, vožili dokumenty na katastr v Chebu a přepsali energie. Nemusel jsem se objednávat týden dopředu k advokátu a řešit advokátní úschovu. To jsou Kvasar reality s.r.o. s takovými královskými službami.

Štefan Růžička, Petainer

Chci moc poděkovat p. Welserovi z Kvasar reality s.r.o. za bezproblémový a rychlý prodej mého bytu 2+1 s balkónem v Nemocniční ulici 31 v Aši. Pan Welser prodal byt do měsíce a do 2 dnů zabezpečil smlouvy, vklad a expresní platbu za můj byt. Velmi doporučuji takové královské služby. Budu doporučovat.

Huspeková Eva

Kvasar reality s.r.o. od p. Welsera můžu jedině doporučit. Prodal jsem u něj svůj byt 2+1 v Selbské ul. 2 v Aši. Všechno zařídil, včetně kupní smlouvy, přepisu na katastru a taky bezpečný převod peněz, na konci taky daňové přiznání. Při mém pracovním vytížení to nebylo možné provést sám, prodat byt. Proto doporučuji jeho služby.

Věroslav Náprstek

S p. Welsererm z Kvasar reality s.r.o. bylo rychlé jednání, vše proběhlo v naprostém pořádku, byla radost s ním spolupracovat na prodeji mého bytu 2+1 v Žerotínové ul. 5 v Aši. Byt před prodejem nechal na svoje náklady komplet vymalovat do bílé barvy, dal tam závěsy a drobný nábytek, aby se byt líp prezentoval při prodeji na fotkách a při prohlídce naživo. Koupil si ho třetí zájemce. Vřele doporučuji, budu spolupracovat i v budoucnu.

Grossová Nela

Bydlím u p. Welsera jako nájemnice. Je to férový pronajímatel, co slíbí to dodrží. Neslibuje nemožné. Dbá o svoji pověst a stará se o svoje byty a nájemníky. Vyjde jim vstříc. Musí ale řádně a včas platit.

Markéta Rafaelová, Sadová ul.

Od A. Welsera jsem koupil 2 byty v Aši (Hlavní 115 a Dlouhá ul. 20), přičemž v obou případech mi pomohl s vyřízerním všech formalit a náležitostí. O nic jsem se nemusel starat a nikam chodit. Velice ochotný člověk s letitými zkušenostmi v realitách a s jednáním na úřadech a bankách. Můžu jen doporučit.

Štefan Tučný

S p. Welserem jsem naprosto spokojený a doporučuji jeho služby. Mile mě převapila bezplatná služba kterou poskytuje - Home Staging - příprava bytu k prodeji (vyklizení, malování, drobné doplňky atd.) Nic jsem za ní neplatil. Byla na náklady firmy. Fotky můžete vidět u něj na webu. Prodal jsem přes p. Welsera můj byt 2+kk v Březové ul. 10 v Aši a později za půl roku koupil od něj jiný byt 2+1 s balkónem v Aši. Naprostá profesionalita.

Stanislav Brožek

Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů