O mně - Vašem spolehlivém realitním makléři a realitním investoru

Jsem realitní makléř s více než desetiletou praxí a specializací na město Aš. Moje práce mě baví a jsem hrdý na to, že mohu svým klientům pomoci stát se bohatšími a vytvářet jim pasivní příjem. Přečtěte si více o tom, co pro vás mohu udělat a jak jsem se stal tím, kým jsem dnes.

``` Text článku: ```html

Mé služby

Jako realitní makléř se snažím poskytnout svým klientům co nejlepší služby. Připravuji podklady k nákupu, prodeji nebo pronájmu, nafotím nemovitost a vytvořím její stránku. Zajistím reklamu na sociálních sítích, vytvořím plachtu k prodeji pro každý byt a inzerci a prověřím lokalitu, ulici, dům. Mým cílem je, aby byt vypadal co nejlépe na fotkách a rychle se pronajal nebo prodal.

Moje profesní cesta

V realitách pracuji od roku 2009 a od roku 2016 jsem se rozhodl jít vlastní cestou a pracovat sám za sebe. Založil jsem si vlastní realitní kancelář Kvasar reality s.r.o. a tím se oddělil od obyčejných realitek, kterých je všude dost a lakají lidi na nesmyslné prodejní ceny a exkluzivitu. Díky 14 letým zkušenostem s obchodováním v realitách v Aši, pomáhám klientům s bezpečným nákupem, prodejem a pronájmem nemovitostí.

Kontakt a další informace

Pokud se se mnou budete chtít o něčem poradit, spojte se se mnou prostřednictvím kontaktů na mém webu. Těším se na spolupráci s Vámi! Kontakt: tel. 776 320 522, email: antonw@seznam.cz, datová schránka: cegbvev.

```

Kvasar Reality s.r.o.
Autor: Kvasar Reality s.r.o.

Práce realitního makléře a investora mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Vytvářím Foto Staging, dělám stránku nemovitosti, plachty k prodeji každého bytu, pracuji na sociálních sítích a na internetu, mám databázy klientů...

Dále byty kupujícím také spravujeme, pokud je mají na pronájem za účelem pasívního příjmu. Tím si buduji klientelu z celé ČR. viz. reference.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů