PRODEJ: Stánek na prodej medu a zboží v Hazlově, 100 m2, 300.000,- Kč

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení majitelů nabízím k prodeji zavedený prodejní stánek s klientelou, který funguje již 20 let jako prodejna medu a sezónního ovoce a zeleniny, lesních plodů, uzenin apod.

Stánek stojí na vlastním pozemku 100 m2, na stěnách je polystyrénová izolace, nataženy rozvody elektřiny s vlastním elektro měřákem, osazeno mnoho voděodolných zásuvek jak uvnitř, tak i venku. Zavedena Wifi a kamery.

Je vybudovaný nový vchodový můstek, vchod do prodejny pro personál je uzavřen vrátky na zámek. V prodejně je vybudován malý uzavíratelný sklad se zázemím a lednicemi. Po celé ploše je dlažba. Voda není zavedena, nosí se v kanystrech. WC není, doporučeno mít suché WC.

Stánek je situován na velmi dobrém místě pod čerpací stanici v Hazlově na hlavním tahu do SRN.

Sezónně se prodá od 6 - 9 měsíce 3 tuny medu po 120,-Kč/Kg Zásobování je zajištěno.

Cena 300.000,- Kč

Fotogalerie

Kvasar Reality s.r.o.

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Vytvářím Home Staging, dělám videoprohlídky, stránku nemovitosti, plachty k prodeji každého bytu, pracuji na sociálních sítích a na internetu, mám databázy klientů... vše s jasným cílem. Prodat Vaši nemovitost k Vaší plné spokojenosti, jako desítkám klientů před Vámi.


Kvasar Reality s.r.o.

Kontaktní formulář