Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO 08.10.2021: 2+1, 58 m2, Aš, Palackého 3, 1.270.000,- Kč

Rekonstrukce v hodnotě 350.000,- Kč

Popis nemovitosti

Nabízím Vám k prodeji byt 2+1 v osobním vlastnictví o celkové ploše 58 m2 (2. patro, 3 NP). K němu náleží sklep 10m2. Okna na obě strany.

Dům, ve kterém se byt nachází, je po rekonstrukci. Byt sám je po celkové nákladné rekonstrukci (nové: rozvody vody, elektro rozvody, topení, zděné jádro, obklady, podlahy, sanita, omítky + štuky, kuchyň + el. sporák, trouba, myčka, vestavěné skříně v předsíni, okna, dveře + zárubně + protipožární vchodové dveře). Po domluvě může byt zůstat zařízený. Je možné se ihned nastěhovat.

Dostatek parkování před domem, obchod Tesco a občanská vybavenost jsou v pěší dostupnosti. Vhodné i jako investiční byt nebo pro vlastní bydlení bez jakýchkoliv investic.

Já byty nenabízím, já je prodávám.

Prohlídky kdykoliv i o víkendu. Tel: 776 320 522

Cena 1.270.000,- Kč

Kvasar Reality s.r.o.

Práce realitního makléře a investora mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Vytvářím Foto Staging, dělám stránku nemovitosti, plachty k prodeji každého bytu, pracuji na sociálních sítích a na internetu, mám databázy klientů...

Dále byty kupujícím také spravujeme, pokud je mají na pronájem za účelem pasívního příjmu. Tím si buduji klientelu z celé ČR. viz. reference.


Kvasar Reality s.r.o.

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF