Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO 18.05.2022: 2+kk, 49 m2, Březová 10, Aš, 1.000.000,- Kč reálná cena

Popis nemovitosti

Prodám byt 2+kk po kompletní perfektní rekonstrukci, byt se nachází ve 3. patře, internet a TV je zapojena. Zvětšená koupelna s rohovou vanou. Okna bytu směřují na tři strany domu. K bytu patří zděný sklep. V domě je perfektně fungující SVJ. Dostatek parkování před domem. U domu je lesík na procházku, klidné posezení na balkóně.

Tento byt prošel Home Staging, tj. přípravou bytu k prodeji. Tak se starám o byty klientů aby se ihned prodali, případně pronajali. Neváhejte mě proto kontaktovat.

Já byty nenabízím, já je prodávám. Neslibuji nesmyslné prodejní ceny, abch získal zakázku za každou cenu, jako jiní rádoby realitní makléři. :-)

 

Tel: 776 320 522

Cena: 1.000.000,- Kč prodáno za tuto reálnou cenu

Fotogalerie

Kvasar Reality s.r.o.

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Vytvářím Foto Staging, dělám videoprohlídky, stránku nemovitosti, plachty k prodeji každého bytu, pracuji na sociálních sítích a na internetu, mám databázy klientů... vše s jasným cílem. PRODAT Vaši nemovitost k Vaší plné spokojenosti, jako desítkám klientů před Vámi, NE jako jiný makléři co pouze PRODÁVAJÍ. :-)


Kvasar Reality s.r.o.

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF