Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


1+1, 44 m2, Neumannova 9, Aš centrum, 620 000,- Kč

Prodám větší byt 1+1, s balkónem v mezipatře, přímo v centru města, na přízemí, v udržovaném původním stavu, plastová okna. Byt je pronajat smlouvou krátkodobě na 3 měsíce.
Vhodný pro investory za účelem pravidelné měsíční renty 7500,- Kč. Nájem 11.000,- Kč - 3500,- Kč provoz = 7500,- Kč čistá renta.

Hledám a připravuji byty pro profi investory :-)

Cena 620 000,- Kč

Popis nemovitosti

Prodám větší byt 1+1, s balkónem v mezipatře, přímo v centru města, na přízemí, v udržovaném původním stavu. Za domem je Billa, dostatek místa k parkování je před domem na parkovišti. K bytu je sklep. Byt je pronajat smlouvou krátkodobě na 3 měsíce.
Vhodný pro investory za účelem pravidelné měsíční renty 7500,- Kč. Nájem 11.000,- Kč - 3500,- Kč provoz = 7500,- Kč čistá renta.

Všechny moje zakázky a skutečně odvedená práce na www.antonwelser.cz

Hledám  a připravuji byty pro investory, pořád mám něco v nabídce.

Cena 620 000,- Kč

Videoprohlídka

Kvasar Reality s.r.o.

Práce realitního makléře a investora mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Vytvářím Foto Staging, dělám stránku nemovitosti, plachty k prodeji každého bytu, pracuji na sociálních sítích a na internetu, mám databázy klientů... vše s jasným cílem. PRODAT Vaši nemovitost k Vaší plné spokojenosti, jako desítkám klientů před Vámi, NE jenom pasivně NABÍZET jako jiný makléři :-)

Dále byty kupujícím také spravujeme, pokud je mají na pronájem za účelem pasívního příjmu. Tím si buduji klientelu z celé ČR. viz. reference.


Kvasar Reality s.r.o.

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF